17 maja 2018

Czary na komary - Katarzyna Dowbor, Marcin Kozioł

źródło: Prószyński i S-ka
Dzień Dziecka tuż-tuż! Dlatego, przybywam do Was z mądrą i przezabawną opowieścią o mieszkańcach Stajni pod Tęczą.

Tutaj zawsze dzieje się coś ciekawego. To miejsce zamieszkują nie tylko konie, ale też pies i inne zwierzęta, o jakże ciekawych osobowościach. Stajnią opiekuje się sympatyczna pani Kasia z wnuczką Janeczką. Wszyscy razem, tworzą fantastyczną kompanię, która umili czas niejednemu dziecku.


Głównym bohaterem tej historii jest Niunio – koń o tęczowej grzywie i równie kolorowym ogonie. Niech nie zwiodą Was kolory, ten młody konik może zostać przyjacielem nie tylko Waszej córeczki, ale również i synka.

Nie zabraknie przygód i…niespodzianek do rysowania lub naklejania na kartach książki. 

Opowieść o mieszkańcach Stajni pod Tęczą jest skrojona na miarę współczesnych dzieciaków od szóstego roku życia. Nie zabraknie wciągającej opowieści, przeplatanej humorem, radością oraz uśmiechem. 

Nie będę Wam zdradzać dokładnej treści książki, bo nie ma to sensu, ale powiem Wam tylko, że pierwszą myślą po skończonej lekturze był wniosek o treści: „Dlaczego za moich czasów nie było takich fajnych książek? W dodatku, mnie nie wolno było  po nich malować!”. 

Warto sprawić dziecku prezent w postaci Czarów na komary, bo to mądra i śmieszna opowieść. Poza tym „maczał w niej pióro” znany Wam już z publikacji na blogu Marcin Kozioł, który w duecie z Katarzyną Dowbor napisał naprawdę fajną książkę dla naszych dzieciaków.Bardzo dziękuję  Wydawnictwu Prószyński i S-ka za egzemplarz książki do recenzji.

Katarzyna Dowbor – dziennikarka, z wykształcenia jest pedagogiem. Lubiana prezenterka i prowadząca programy telewizyjne
.
Marcin Kozioł - ekspert mediów elektronicznych i marketingu. Autor książek o programowaniu.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz