22 maja 2018

TOP 5 najciekawszych książek(nie tylko) dla Mamy

źródło: Pixabay
Kupowanie prezentów to przyjemna sprawa. Zwłaszcza, gdy kupujemy coś drugiej osobie, którą bardzo cenimy ii kochamy.


A już "super przyjemnością" jest kupowanie książek! Tylko w tym natłoku na księgarskich półkach można łatwo sięgnąć po "byle co" Dlatego, między innymi z okazji Dnia Matki, stworzyłam dla Was listę 5 ksiązek świetnych na książkowy prezent!


Simona. Opowieść o niezwyczajnym życiu Simony Kossak - Anna Kamińska


źródło: Wydawnictwo Literackie


Biografia Simony Kossak pióra Anny Kamińskiej jest historią magiczną, piękną i pełną dramatycznych akcentów. To opowieść o kobiecie niebanalnej, osobie, którą życiowe zawirowania wzmocniły i pozwoliły stać się kimś w rodzaju symbolu, człowieka - instytucji w świecie miłośników przyrody. Więcej o książce TUTAJ.


Ogród Zuzanny - Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska


źródło: W.A.B.

Absolutnie najlepsza powieść obyczajowa tego roku. O życiu bez zbędnej egzaltacji. Autorki postarały się, by ta historia była prawdziwa, szczera i zabawna. Humor i optymizm życiowy bohaterów sprawia, że mamy ochotę ją czytać. To także wyróżnia tę historię na tle innych tego typu książek Więcej o książce TUTAJ.


Kobieta w oknie - A.J. Finn


źródło: W.A.B.

Książkę reklamowano jako absolutny hit wydawniczy. Nauczona doświadczeniem podeszłam do niej z dużym dystansem. Po lekturze okazało się, że świetnie trzyma w napięciu i ma ciekawie skonstruowaną intrygę.  Więcej o książce  TUTAJBaronówna. Na tropie Wandy Kronenberg -najgroźniejszej polskiej agentki. Śledztwo dziennikarskie - Michał Wójcik


źródło: Wydawnictwo Znak


Reportaż Michała Wójcika, o jednej z najbardziej tajemniczych postaci okresu okupacji niemieckiej, jest tak wciągający, ciekawy i pełen niespodzianek, że czyta się go jak doskonałą powieść sensacyjno-szpiegowską. Najciekawsze jest to, że nikt tego nie wymyślił, ta historia zdarzyła się naprawdę! Więcej o książce TUTAJ.


Nora - Katarzyna Puzyńska


źródło: Prószyński i S-ka


Katarzyny Puzyńskiej nie muszę chyba nikomu przedstawiać. Jej najnowsza książka to kontynuacja bestsellerowej opowieści kryminalnej o policjantach z Lipowa. Powiem jedno - Puzyńska  co tom jest coraz lepsza. Więcej o książce  TUTAJ.Wciąż nie masz pomysłu na książkowy prezent? - zajrzyj TUTAJ.


.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz