19 grudnia 2017

PREZENTOWE LAST MINUTE DLA KOBIET!

źródło: Pixabay
Święta za pasem a Ty głowisz się, co kupić Żonie, Dziewczynie, Mamie lub Przyjaciółce?

W poście znajdziesz sprawdzony pomysł na prezent!

 Post zawiera listę aktualnych i aktywnych promocji na ebooki i książki, które najchętniej czytają kobiety.
TOP 50 - LITERATURA KOBIECA wydana przez WYDAWNICTWO CZWARTA STRONA

Czwarta Strona oferuje promocję na tytuły najpoczytniejszych polskich  autorek powieści obyczajowych.  To naprawdę super okazja, ponieważ kupicie książki takich autorek jak Gabriela Gargaś ,Joanna Szarańska Natalia Sońska, Agnieszka Olejnik, Karolina Wilczyńska, czy Agata Przybyłek. W ofercie znajdują się też książki zagranicznych autorek. A co najważniejsze ebooki zakupicie z 50% rabatem!  Naturalnie w ofercie są specjalne świąteczne opowieści, również objęte promocją! Promocja trwa do 24.12.2017. Link do promocji TUTAJ.źródło: ebookpoint.plKSIĄŻKI Z WYDAWNICTWA KOBIECEGO I WYDAWNICTWA VIVANTE DO 50% TANIEJ


TaniaKsiązka oferuje promocję na wybrane tytuły wydane przez  Wydawnictwo Kobiece oraz  Wydawnictwo  Vivante. Promocja obejmuje  do 50% rabatu na oznaczone choinką tytuły. Trwa do 22.12.2017. By zdążyć na święta musisz złożyć zamówienie do 20 grudnia tj. do środy i opłacić zamówienie tzw. szybkimi płatnościami. Więcej informacji o promocji znajdziesz TUTAJ.źródło:taniaksiazka.plUDANYCH ZAKUPÓW!


To za mało?

2 komentarze:

  1. Książka na prezent to zawsze świetny pomysł :) Ja na zimę bardzo lubię czytać kryminały - Puzyńska, Bonda lub Paulina Świst... Bardzo podobała mi się nowa książka "Komisarz" - polecam :)

    OdpowiedzUsuń