29 grudnia 2017

Pełna MOC życia - Jacek Walkiewicz

źródło: onepress
Pełna MOC życia to już kolejna książka autora, którą mam przyjemność czytać.

Jacek Walkiewicz jest znanym mówcą motywacyjnym oraz mentorem. Jego wykłady oraz książki są zbiorem bardzo ciekawych refleksji na temat ludzkich możliwości. I naprawdę „dają kopa do działania „!Autor z wykształcenia jest psychologiem. Jednak w swoich książkach oraz na swoich wykładach nie posługuje się jedynie” suchą wiedzą”. Swoje wykłady opiera nie tylko na wiedzy, ale i własnych przeżyciach. Dzięki temu jest naprawdę autentyczny. 

Jego bogate doświadczenie opowiedziane w bardzo zabawny, czasem ironiczny, sposób pozwala nam identyfikować się z tym, co mówi autor. Pomaga dążyć do zmian, bo przecież, jak czytamy, autor nie wziął swoich porad z sufitu.

Pełna MOC życia to nie jest zbiór pustych sloganów, które same pomogą nam zmienić nasze życie. To zbiór anegdot, interesujących spostrzeżeń i pokaźny zastrzyk energii, który pozwoli nam zrobić krok w odpowiednia stronę. Pokaże, że można inaczej, i ze naprawdę można zmienić swoje nastawienie do życia.

Jacek Walkiewicz w mądry i zabawny sposób pokazuje swoim czytelnikom drogę do zmian. Jednocześnie, na własnym przykładzie, pokazuje, że zmiany są możliwe. Właśnie autentyczność to ogromny atut tej książki.


Tylko dziś, 29.12.2017, do północy możesz zdobyć książkę za DARMO! Kliknij LINK i pobierz książkę w formie ebook!O książce Pełna MOC możliwości przeczytasz  TUTAJ.
Jacek Walkiewicz – psycholog, specjalista ds. szkoleń dla pracowników ze wszystkich szczebli kariery zawodowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz