11 stycznia 2017

Idealny prezent z okazji Dnia Babci i Dnia DziadkaZ okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka mam dla Was propozycję książkowego prezentu dla Seniorów.

Zapiski Babci. Wspomnienia dla moich wnuków oraz Zapiski Dziadka. Wspomnienia dla moich wnuków to ciekawy, oryginalny i bardzo wzruszający prezent. Pozwoli na wieczne przypieczętowanie więzów Dziadków z wnukami.


Zapisywanie kart tych książek będzie doskonałą zabawą i okazją do wspomnień dla naszych Rodziców, ale też bezcennym darem dla naszych dzieci.

W Zapiskach… Dziadkowie mogą zapisać wszystkie ważne, radosne, i ich zdaniem istotne informacje, jakimi chcą podzielić się z wnukami. 


Będą mieć niepowtarzalną okazję do wspomnień, opisując swoje dzieciństwo, własnych rodziców, czy lata spędzone w szkole.


Podczas spisywania historii dla wnuków, mogą także wkleić kilka pamiątkowych zdjęć, na przykład z własnymi dziećmi.


Jeśli myślicie, czytając ten post, że to jeszcze zbyt wcześnie, ponieważ Wasze dzieci są jeszcze małe, to ośmielę się przekonywać Was do porzucenia tego toku rozumowania. 

Dzieci, owszem są małe, ale w tej chwili Wasi rodzice są w pełni władz umysłowych. Za kilka lat mogą już nie mieć możliwości lub siły spisywać wspomnienia dla wnuków, a książka może przecież leżeć w zakamarkach starej szafy i czekać na odkrycie.

Spróbujcie sobie wyobrazić radość Waszych dzieci, kiedy odkryją ten wspaniały prezent!


ZAPISKI BABCI WSPOMNIENIA DLA MOICH WNUKÓW

ZAPISKI DZIADKA WSPOMNIENIA DLA MOICH WNUKÓW

1 komentarz: