21 września 2016

Kuchnia miłości - Fritzi Paul

źródło: Prozami
Kuchnia miłości to historia miłości do życia, drugiego człowieka i jedzenia. Napisana w lekkim tonie, idealna na chłodne jesienne wieczory.

Powieść jest idyllicznym obrazem życia na włoskiej prowincji, gdzie wszelkie problemy bledną, a smak chleba i innych potraw sprawia, że czujemy się spokojni i radośni.

Mia, samotna młoda kobieta raz po raz wplątuje się w krótkotrwałe relacje z mężczyznami. Po stracie poprzedniej miłości nie potrafi się zdobyć na nic więcej.

Pewnego dnia spotyka szalenie przystojnego i szarmanckiego lekarza, który wywraca jej świat do góry nogami. Dla Mii rozpoczyna się najdziwniejszy i najbardziej szalony okres jej życia.

Fritzi Paul dopełniła tę miłosną historię pięknymi włoskimi zapachami, aromatami oraz smakami. Stworzeni przez nią bohaterowie są wypoczęci, zadowoleni i radośni.

Autorka jest wielką wielbicielką włoskiej kultury i włoskiego sposobu życia. Jej opowieść dopełniają oryginalne włoskie przepisy na ciekawe dania.Bardzo dziękuję Wydawnictwu Prozami oraz Regałowi Nowości za egzemplarz książki do recenzji.
Fritzi Paul – niemiecka dziennikarka i autorka tekstów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz