10 grudnia 2016

WEEKENDOWE PROMOCJE - Czytaj bez wychodzenia z domu!źródło: pixabay
O tej porze roku i w tych warunkach atmosferycznych wiele czasu spędzamy w domu. Przy obecnym stanie techniki możemy  kupować książki i czytać do woli, bez wychodzenia z domu. 

Na przykład powieści od Wydawnictwa Nasza Księgarnia. W gronie ich autorów są między innymi Gayle Forman, Renata Kosin, Iwona Banach czy  Małgorzata Gutowska-Adamczyk. Z kolei wielbiciele biografii zatopią się w lekturze historii o życiu Ireny Jarockiej, Wandy Chotomskiej czy Magdaleny Zawadzkiej oraz jej koleżanki po fachu - Anny Dymnej.


W tym poście znajdziecie ciekawe propozycje na zimową lekturę w doskonałej cenie. Mamy długie wieczory do dyspozycji, a na taką okazję zawsze znajdą się ciekawe promocje. Oto, co dla Was przygotowałam:

Zestawienie rozpoczynamy od promocji na stronach ebookpoint.pl. Wszystkie tytuły spisane prozą i wydane przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia kosztują 40% taniej. Uśmiechaja się do nas książki takich autorek jak: Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Iwona, Banach czy Gayle Forman. Promocja trwa do 18 grudnia 2016. Link do promocji tutaj.

źródło: ebookpoint.pl

Z kolei Virtualo zorganizowało promocję pod hasłem: Zrób zapasy na zimę! Ebooki do -50% taniej. W tym tygodniu moją uwagę zwróciły upusty na fantastykęPromocja trwa  do 20 grudnia 2016. Link do promocji tutaj.


źródło: virtualo.pl


Dodatkowo Virtualo kusi nas promocją na reportaż z kraju i z zagranicy. Promocja Dowody na istnienie Tyko dobre reportaże, trwa do 18 grudnia 2016. Link do promocji tutaj.

źródło: virtualo


Z kolei dla wielbicieli biografii oraz wynmagających czytelników idealna będzie promocja od Ibuk.pl - HITy od Marginesów -30% taniej.  A w niej: historie o życiu Ireny Jarockiej, Wandy Chotomskiej czy Magdaleny Zawadzkiej oraz jej koleżanki po fachu - Anny Dymnej. Promocja trwa do 19 grudnia 2016. Link do promocji tutaj.

źródło: ibuk,pl


Dobrej lektury! :-)


1 komentarz: