2 grudnia 2016

EBOOK NA MIKOŁAJKI czyli MEGA PROMOCJE TYLKO D0 6 GRUDNIA!!!

źródło: pixabay
Chcielibyście sprawić sobie lub komuś  SUPER PREZENT na Mikołajki?

Oto lista genialnych promocji na książki w formie ebook! W zestawieniu, między innymi: Kubryńska, Socha, Wilczyńska, Pruska, Błażejowski, Schmandt, Osęka, czy Bonda. W promocji są także ebooki ze wszystkich pólek czytelniczych, nawet NOWOŚCI.
Listę szalonych promocji otwiera Nexto.pl, które kusi nas książkami od poczytnych polskich autorek. W promocji -30% znajdziemy między innymi: powieści Karoliny Wlczyńskiej, w tym bestsellerową sagę Stacja Jagodno. Na promocyjnej liście znajdują sie też inne książki autorki, w tym Jeszcze raz, NataszoPromocja trwa do 6 grudnia 2016. Link do promocji tutaj


źródło: nexto.pl


Również fani lub ciekawi twórczości Sylwii Kubryńskiej ucieszą się na wieść o  promocji obejmującej książki dziennikarki. Furia MAĆ! czy  Kobieta dość doskonała w promocji -30%. Warto zajrzec. Promocja trwa tylko do 6 grudnia 2016. Link do promocji tutaj.


źródło: nexto.pl


Jeśli lubicie wyważone, ciepłe i dobrze napisane historie poruszające tematy kobiece, to ta promocja jest właśnie dla Was. Powieści autorstwa Nataszy Sochy -40% taniej. Promocja trawa do 6 grudnia 2016. Link do promocji tutaj


źródło: nexto/plNexto.pl kusi nas równiez promocją na książki z gatunku sensacja, kryminał, thriller. I w tym przypadku promocje sięgają -40%. Wsrod przecenionych książek w formie ebook, ksiązki Aleksandra Błażejowskiego. Promocja trwa do 6 grudnia 2016. Link do promocji tutaj.


źródło: nexto/pl


Kolejne cuda w promocji podsuwa nam  Virtualo.pl kusząc nas dużą promocją na książki wydane przez Wydawnictwo Czarne, a konkretnie oferują ebooki z serii Historia do -50% taniej. W serii wydano wiele świetnych książek w tym Furie Hitlera. Niemki na froncie wschodnim Wendy Lower czy My, ludzie z Marca autorstwa Piotra Osęki. Promocja trwa do 6 grudnia 2016. Link do promocji tutaj.

źródło: virtualo.pl


Jakby tego było mało, Virtualo.pl przekonuje nas, że warto czytać (ależ my o tym wiemy!). Żeby utwierdzić nas w tym przekonaniu zorganizowali promocję pod nazwą Zatop się w lekturze. Inaczej mówiąc:  ebooki do -50% taniej.​ Promocja trwa do 7 grudnia 2016. Link do promocji tutaj.


źródło: virtualo.plW tyle nie pozostaje też  ebookpoint.pl organizując promocję pod nazwą  ebooki Oficynki -50% taniej. W tej ofercie warto zainteresować się, między innymi, twórczością Piotra Schmandta. Promocja trwa do 6 grudnia 2016. Link do promocji tutaj.


źródło: ebookpoint.plUdanych zakupów i świetnych prezentów Wam życzę!

A jeśli to za mało, zerknijcie na zaprzyjaźniony profil na portalu Facebook - KSIĄŻKOWE PROMOCJE - to niesamowite źródło najlepszych promocji książkowych!2 komentarze: