30 marca 2017

To ja! Duży i odważny! Nowe historyjki, które dodają dzieciom pewności siebie - praca zbiorowa

źródło: Prószyński i S-ka
Zastanawiacie się czasem czy robicie wszystko, by Wasze dzieci były pewne siebie? Co właściwie należ zrobić, żeby tak się stało?

Sama od kilku lat nieustannie zadaję sobie te pytania. Bardzo chciałabym, żeby moje dziecko było dobrym, spełnionym i pewnym siebie człowiekiem. Oczywiście, staram ssę dawać dziecku przykład. Odpowiednio postępować, ale też bardzo cenię sobie pomoce w postaci książek.I o takiej książce jest dzisiejsza recenzja. To ja! Duży i odważny! Nowe historyjki, które dodają dzieciom pewności siebie to bardzo dobra pozycja czytelnicza dla małych miłośników książek Opowiadania, na które składa się książka poruszają bardzo wiele ważnych tematów dla małego człowieka. Dla nas mogą one być błahe, ale dla nich urastają do rangi naprawdę dużego problemu.
źródło: Domowa Księgarnia


Dzięki tym historyjkom dzieci nauczą się albo udoskonalą, umiejętność nazywania i oswajania swoich emocji. To jedna z podstawowych umiejętności potrzebnych do stania się w przyszłości pewnym siebie człowiekiem.

źródło: Domowa Księgarnia
Bardzo polecam te książkę wszystkim rodzicom. Jest mądra i dostosowana do potrzeb naszych dzieci. Będzie też fajną pozycją do samodzielnego czytania dla dzieci w pierwszych klasach szkoły podstawowej.
Bardzo dziękuję Wydawnictwu Prószyński i S-ka za egzemplarz książki do recenzji.


3 komentarze:

 1. Ja powinnam po nie sięgnąć, bo pomimo 38 lat na karku, pewności siebie mam coraz mniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie... taka książka przydałaby się też dorosłym...

   Usuń
 2. Dla Was dziewczyny też jest taka książka ...o mocy :) Recenzja pod linkiem: http://domowaksiegarnia.blogspot.com/2017/01/pena-moc-mozliwosci-jacek-walkiewicz.html

  OdpowiedzUsuń