6 lipca 2017

Irlandzkie łąki. Szlachetne serce.Tom II - Susan Anne Mason

źródło: Dreams
Druga część serii Irlandzkie łąki o rodzinie bogatych amerykańskich ranczerów wprawi Was w doskonały, letni nastrój.

Obfitujący w zawirowania i całą paletę emocji kolejny tom o losach rodziny O’Leary pozwoli na chwilę wzruszeń i oddechu.


Tym razem, dobrze znani nam bohaterowie z Irlandzkich łąk. Mieć odwagę, by marzyć , ustępują pola nowym postaciom. Poznajemy siostrę jednego z głównych bohaterów poprzedniej części, która przyjeżdża do Ameryki, by odnaleźć swoje prawdziwe szczęście.

Maggie zwraca uwagę na jednego z synów pana O’Leary. Czy jako uboga dziewczyna ściągnie na siebie kłopoty, interesując się mężczyzną z bogatej rodziny? 

Dodatkowo sprawę komplikuje fakt, że Adam jest „czarną owcą " w tej bogatej i szanowanej rodzinie. Czy tych dwoje, tak różnych od siebie ludzi, uda się odnaleźć drogę do wspólnego szczęścia?

Ta lekka i pełna emocji opowieść o uczuciach, osadzona w przepięknych realiach Ameryki początku ubiegłego wieku, pozwoli Wam się odprężyć i zrelaksować. Historie pisane przez autorkę mają w sobie wiele uroku. Daję radość i ciepło, i co ciekawe, pomagają zapomnieć na chwilę o własnych kłopotach.O I tomie przeczytasz TU.Bardzo dziękuję Wydawnictwu Dreams za egzemplarz książki do recenzji.Susan Anne Mason – amerykańska pisarka, autorka romansów osadzonych w początkach XX wieku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz