18 stycznia 2016

Mimo wszystko - Monika Sawicka

Mimo wszystko Moniki Sawickiej to kolejna książka w dorobku tej autorki. To opowieść o zakrętach losu, nadziei na lepsze jutro i prawdziwej przyjaźni.

To książka o tym, że zawsze trzeba myśleć pozytywnie. O tym, że można pokonać własne lęki i kompleksy. Historia może banalna, ale przecież życie nie składa się z samych wzniosłych chwil i uczynków.To opowieść o przyjaźni dwóch kobiet, z których jednej los wyjątkowo nie oszczędzał. Natalia tkwi w toksycznym związku, z którego nie potrafi się wyzwolić. Jej przyjaciółka Duśka wspiera ją w trudnym momencie życia ze wszystkich sił. Dodając przyjaciółce otuchy i pomagając znaleźć w sobie pokłady siły i nadziei.

Dziewczyny wyjeżdżają razem do Zakopanego, gdzie poznają nowych przyjaciół i przekonują się, że każdy, choć raz w życiu otarł się o jakieś nieszczęście i wciąż zmaga się z jego konsekwencjami. Niespodziewanie pod Tatrami dziewczyny odnajdują radość życia i spokój. Czy uda im się osiągnąć trwałą stabilizację?

Mimo wszystko to opowieść dla malkontentów, którzy wciąż wszystko widzą w czarnych barwach. Historia Natalii i Duśki być może nauczy ich dostrzegania i radości z małych, drobnych rzeczy. A pamiętajmy, że radość niesie za sobą chęć do życia oraz nadzieję.Bardzo dziękuję Regałowi Nowości za egzemplarz recenzencki książki.
Monika Sawicka – autorka książek: O Kajtku szczęściarzu, Mimo wszystko, M do kwadratu, Kruchość porcelany, Kolejność uczuć, Gra wstępna, Demi Sec, Dobrze, ze jesteś, Część całości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz