5 czerwca 2016

Dziękuję Ci Cukierku! - Waldemar Cichoń

Dziękuję Ci, Cukierku! to już szósta część przygód sympatycznego kociaka, która wyszła spod pióra Waldemara Cichonia.

Przygody Cukierka to pogodna, wesoła i napisana odrobinę z przymrużeniem oka historia sympatycznego sierściucha, która przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, ale także ich rodzicom.


Przygody Cukierka, rodziny, która się nim opiekuje oraz ich przyjaciół i znajomych podzielone są na krótkie opowiadania. Każde z nich ma swój temat przewodni. Nie będę Wam zdradzać wiele z fabuły, ale powiem tylko, że ich treść jest dostosowana do wieku dziecka. Jak dla mnie ta część jest idealna dla dzieci powyżej sześciu lat. Poprzednie części przygód kota i domowników można czytać już przedszkolakom.

Z tej części przygód Cukierka dzieci dowiedzą się dlaczego trzeba czasami zamienić się w owcę, jak koty znoszą choroby oraz dlaczego Święty Mikołaj zachowuje się dziwnie. Będzie radośnie, pomysłowo i z morałem. Autor w swoich książkach, w inteligentny sposób, ukrywa tak ważne treści jak nauka systematyczności, porządku, czy empatii.Nierozłączne z treścią są ilustracje, idealnie oddające ducha, tej przezabawnej książki.

Gorąco polecam!Bardzo dziękuję Wydawnictwu Dreams za egzemplarz książki do recenzji.
Waldemar Cichoń – z wykształcenia i zawodu dziennikarz, obecnie zajmuje się reklamą i pisze książki dla dzieci. Autor książek o niesfornym kocie: Cukierku, ty łobuzie! , Nie martw się, CukierkuPopraw się, Cukierku!Jak się masz, Cukierku?, Gdzie jesteś, Cukierku?, Dziękuję ci, Cukierku!.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz