2 czerwca 2016

Po nitce do szczęścia - Karolina Wilczyńska

Po nitce do szczęścia autorstwa Karoliny Wilczyńskiej to już trzeci tom serii Stacja Jagodno, który właśnie ukazał się nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona.

Na księgarskim rynku dostępnych jest wiele powieści obyczajowych mówiących o wszelkich ludzkich bolączkach. Jednak, proza Karoliny Wilczyńskiej, dzięki właściwemu dopracowaniu, staje się dla czytelniczek ważną lekturą. Uważam, że duża w tym zasługa zawodu autorki, która wykorzystując swoją wiedzę i odpowiednio kreując fabułę, serwuje czytelnikom prostą, ale niezwykle uniwersalną opowieść w odcinkach. Historię, z którą identyfikuje się każdy, kto chce mądrze i odpowiedzialnie kierować swoim życiem.

Historia Tamary i wszystkich osób, które stają na jej drodze, to opowieść o blaskach i cieniach naszej egzystencji z optymistycznym przesłaniem. Tamara i otaczający ją ludzie, dzięki swoim kolejom losu, pokazują czytelnikom, że nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia, a życie zawsze jest ciekawe i zaskakujące. Co równie ważne, to życie nie jest jedynie pasmem klęsk lub samych sukcesów, jest splotem dobrych i złych wydarzeń, które kształtują nasz charakter i osobowość.

Po nitce do szczęścia to kontynuacja poprzednich historii i wątków, ale także zapowiedź zmian i kolejnych odsłon życiowych perypetii Waszych ulubionych bohaterów. Będzie, jak zawsze, wzruszająco, nostalgicznie, radośnie, smutno i rodzinnie.

Po raz kolejny z nowego tomu o Jagodnie bije spokój, nadzieja i wzajemne zrozumienie. Umiejętności, czy też cechy, których na co dzień bardzo ludziom brakuje. Ta książka jest jak przewodnik i drogowskaz po międzyludzkich relacjach. 
Bardzo dziękuję Regałowi Nowości oraz Wydawnictwu Czwarta Strona za egzemplarz książki do recenzji.
Karolina Wilczyńska – terapeutka, trenerka, znana autorka książek dla kobiet.

2 komentarze:

 1. Moja mama czytała dwa wcześniejsze tomy i mówi, że bez rewelacji, czyli w ogóle się na nie, nie skusze. ;)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie w wolnej chwili ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby Ci tu... to jest książka umiejętnie napisana po prostu, fabularnie bez finezji,ale trafia do wielu osób. Coś w rodzaju powiem Ci, to, co chcesz usłyszeć.

   Usuń