21 sierpnia 2017

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) - Justyna Bednarek

źródło: Poradnia K
Ta książka to nieodłączny element składający się na wieczorny rytuał usypiania Testerki Książek. Od czterech miesięcy audiobook o przygodach skarpetek jest odtwarzany każdego wieczoru.

Pomiędzy Testerką Książek a skarpetkami natychmiast zaiskrzyło. Czy nad morzem, czy w górach skarpetki muszą być i koniec.

Nic w tym dziwnego. Historia jest idealnie skrojona dla małego czytelnika. Śmieszy i bawi, zajmuje czas. Uczy walczyć o małe i duże marzenia.

Nigdy przypuszczałabym, że skarpetki mogą stać się tak nietuzinkowymi książkowymi bohaterami. Justyna Bednarek wykazała się pomysłowością i odwagą w pisaniu tej opowieści. 

Zdradzę Wam po cichutku sekret – one są jak my! O tak, kochają przygody, marzą o lepszym życiu, dzielą się na różne ciekawe skarpetkowe osobniki i mają wiele ukrytych talentów.

I uwierzcie mi zapałacie do nich wielką sympatią wraz z waszymi dziećmi. Dodatkową rekomendacją niech będzie dla fakt, że książka   zwyciężyła w konkursie na najlepszą książkę dziecięcą "Przecinek i Kropka" 2015.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz