20 lipca 2015

Szukaj mnie wśród lawendy. Tom III. Gabriela - Agnieszka Lingas - Łoniewska

Szukaj mnie wśród lawendy. Tom III. Gabriela to kolejna część opowieści o losach Sióstr Skotnickich autorstwa Agnieszki Lingas - Łoniewskiej. 

Po raz trzeci podróżujemy pomiędzy Polską i Chorwacją, zachwycając się bogactwem obu tych krajów.

Po raz kolejny trzy najważniejsze dla siebie istoty wspierają się w trudnych i dobrych dla siebie chwilach.  Są dla siebie oparciem na dobre i złe. I zrobią dla siebie wszystko.


Po raz kolejny miłość zwycięża wszelkie przeciwności losu i składa obietnicę szczęśliwego, długiego życia.

Autorka po raz kolejny skupia się na emocjach. To one grają w tej powieści pierwsze skrzypce. Mamy tu wszystko, co ważne dla romansu: zakochanie, pożądanie, łzy, smutek, zazdrość. 

Autorka barwnie opisuje różnice w postrzeganiu świata oraz okazywaniu emocji i uczuć, pomiędzy kobietą i mężczyzną. Choć oboje pragną tego samego ich przekazy są różne. Na szczęście wszystko udaje się wyjaśnić i pogodzić.

Jest też klasyczna para zakochanych plus ten trzeci negatywny bohater. Wszystko się komplikuje, by następnie dobrnąć do szczęśliwego końca.

Lekka, leniwie płynąca lektura na letnie wieczory.Bardzo dziękuję  Regałowi Nowości za egzemplarz książki do recenzji.
Agnieszka Lingas – Łoniewska – blogerka i pisarka. Autorka książek: Bez przebaczenia, Trylogia: Zakręty losu,Zakład o miłość, Szósty, W zapomnieniu, W szpilkach od Manolo, Łatwopalni. Autorka trylogii Szukaj mnie wśród lawendy.

1 komentarz:

  1. Dziękujemy za recenzję :)
    Pozdrawiamy Regał Nowości

    OdpowiedzUsuń