4 kwietnia 2016

Mała duża historia o jutrze - Réka Király

Mała duża historia o jutrze pióra finlandzkiej pisarki i ilustratorki książek dla dzieci Réka’i Király to świetna historyjka dla młodszych przedszkolaków i starszych „żłobkowiczów”.

Publikacja ma w sobie wszystko, czego potrzebuje idealna książeczka dla dzieci.TREŚĆ:
Mała duża historia o jutrze to wierszowana opowieść, w której mieszkańcy lasu, w tym jeż i zajączek, zastanawiają się nad znaczeniem pojęć DZIŚ i JUTRO. Historyjka jest rymowana, wesoła, prosta i zawiera jasno podane wyjaśnienie, nurtującego nasze dzieci, problemu.

ILUSTRACJE:
Rysunki w książeczce zostały zaprojektowane w taki sposób, że maluchy ani się nie wystraszą, ani nie będą miały trudności z ich interpretacją. Nie są ani zbyt pstrokate, ani zbyt smutne.

OBJĘTOŚĆ:
Historyjka jest krótka, wierszowana, przeplatana obrazkami. Dostosowana do potrzeb i umiejętności skupienia się, maluchów, które przecież nie są w stanie wysłuchać długiej i jednostajnej opowieści.

GORĄCO POLECAM!Bardzo dziękuję Wydawnictwu Dreams za egzemplarz książki do recenzji.Réka Király – autorka książek dla dzieci,a także ich ilustratorka. Pochodzi z Finlandii. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz