29 kwietnia 2016

WEEKENDOWE PROMOCJE KSIĄŻKOWE #1

Weekend majowy się zbliża. To dobra pora, aby uzupełnić naszą domową bilioteczkę i odpocząć przy dobrej książce. Księgarnie internetowe wychodzą nam naprzeciw i oferują kilka ciekawych promocji książkowych.

Pierwszą ciekawą promocję oferuje Virtualo.pl. W ramach akcji "Ebooki na majówkę. Mniej dźwigania, więcej czytania!" księgarnia oferuje zniżkę do -50% na między innymi: romanse, kryminały i poradniki. Link do promocji tutaj.Kolejną ciekawą promocję oferuje ebookpoint.pl. Do 3 maja w promocyjnej cenie (od 1,90, -50%) można zakupić przewodniki po wszystkich zakątkach Europy i świata. Doskonała okazja, by zaopatrzyć się na urlop. Link do promocji tutaj.


Na ibuk.pl znajdziemy z kolei promocję -40% (do 1 maja) na ebooki wydawnictwa Czwarta Strona. Polecam Waszej uwadze między innymi RewizjęUnik , Dziewczynę z Rewolwerem, czy Warszawski niebotyk. Link do promocji tutaj.

Wydawnictwo Czwarta Strona -40%


Na taniaksiazka.pl, z okazji 10 urodzin znajdziemy aż 10 000 produktów do 10 zł (do 12 maja 2016). W promocji miedzy innymi gwiazdy polskiego kryminału, bestsellerowi zagraniczni autorzy książki dla dzieci i gadżety np magnetyczne zakładki do książek. Link do promocji tutaj.

 10 urodziny Tania Książka

Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. A jeżeli nie, najlepiej spędzić weekend majowy na świeżym powietrzu. :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz