17 lipca 2016

Uzasadnione wątpliwości - Kasia Bulicz-Kasprzak

źródło: Prószyński i S-ka
Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie małą uliczkę, otoczoną przez piękne domy i jeszcze piękniejsze ogrody. Za pięknymi kwiatami kryją się kobiety.  Poznajecie je?

To przedstawicielki kilku pokoleń, od lat związane z Rubinem i malowniczą ulicą Różaną.


Zastanawia Was, co takiego może się zdarzyć w tym malowniczym zakątku i jakie niespodzianki zgotował los mieszkańcom ulicy? Sięgnijcie po trzecią już książkę z serii Po sąsiedzku, czyli Uzasadnione wątpliwości pióra Kasi Bulicz Kasprzak.

Autorka po raz kolejny udowadnia, że pisze o kobietach i dla kobiet. Jej książki są lustrzanym odbiciem naszego życia. Nie brak tu ludzkich dramatów, cierpienia, błędów, a także tej jaśniejszej strony życia, przepełnionej szczęściem i spokojem.

Każda z bohaterek cyklu skupia się na wyprostowaniu ścieżek swojego życia. Wyjaśnieniu ulegają wątki rozpoczęte w poprzednich częściach tej historii. A panowie z Różanej? Cóż, po raz kolejny okaże się, że na Różanej rządzą kobiety…

Jedno jest pewne – stali czytelnicy, którzy niecierpliwie czekają na każdą kolejną książkę Kasi Bulicz – Kasprzak, będą zachwyceni.

Bardzo dziękuję Wydawnictwu Prószyński i S-ka za egzemplarz książki do recenzji.

Kasia Bulicz – Kasprzak – pisarka, autorka następujących książek : Nalewka zapomnienia, Dom na skraju, Szlachetne pobudki, Nie licząc kota, Meandry miłości, Inna bajka.


2 komentarze:

  1. Autorka jest jeszcze mi nieznana, ale kiedyś trzeba zrobić krok w jej stronę, z tą powieścią byłoby chyba nawet dobrze.

    pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie,
    http://tylkomagiaslowa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie zapoznam się z twórczością tej autorki :)

    OdpowiedzUsuń