2 lutego 2017

TOP 6 Rozgrzewających lektur dla Pań na zimowe wieczory

źrósło: pixabay
Za oknem zino, wieje i nie macie ochioty wychodzić z domu. I wygląda na to, że aura nieprędko sięzmieni.

Przedstawiam Wam listę sześciu książek, które pomogą przegonić zimową chandrę. Trochę westchnień nie zaszkodzi? ;)

Nie ma tego złego - Katarzyna Żak 


Główną bohaterką książki jest dwudziestokilkuletnia Zuzanna, która w wyniku życiowych perturbacji zmuszona jest wrócić do rodzinnego miasteczka. Jest nieszczęśliwa i rozgoryczona, ale jeszcze nie wie, że będzie musiała znaleźć mordercę...swojej szkolnej koleżanki. Po więcej na temat książki kliknij tu.


Cztery strony miłości - Joanna Sykat 


Miłość to najbardziej kapryśne uczucie, jakiego może doświadczyć człowiek. W miłości nic nie jest pewne i przesądzone. Miłość przypomina jazdę kolejką górską bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Po więcej na temat książki kliknij tu.


Irlandzkie łąki. Mieć odwagę, by marzyć. Tom I - Susan Anne Mason 


Opowieść o miłości, pieniadzach i konwenansach. Susan Anne Mason napisała uroczą powieść o dziewczętach marzących o edukacji, przyjemnościach ora prawdziwej miłości. Po więcej na temat książki kliknij tu.


Książki z cyklu "Po sąsiedzku" Kasia Bulicz - Kasprzak- o kobietach dla kobiet. Spokojna ulica Różana w maleńkim Rubinie, to malowniczy zakątek nad brzegiem rzeki, gdzie za wypielęgnowanymi żywopłotami kryją się eleganckie domy z bajecznie pięknymi ogrodami.
Ulicę Różaną zamieszkują kobiety, które dzieli wiek, wykształcenie i sposób patrzenia na życie a łączy skomplikowane życie uczuciowe. Po więcej na temat książek kliknij tu.


Sekrety letniej nocy - Lisa Kleypas 


Lisie Kleypas udało się napisać uroczy romans historyczny, który pozwala się odprężyć i zapomnieć o otaczającym nas świecie. I dostać wielkich rumieńców od gorących scen...Po więcej na temat książki kliknij tu.


Tylko twoimi oczami - Valerie Bielen 


Piękno Wenecji kryje się przede wszystkim w jej mieszkańcach, zdajemy się czytać w książce Valerie Bielen. Autorce udało się połączyć piękne opisy weneckich zaułków z barwnymi opowieściami o weneckiej śmietance towarzyskiej, a wszystko to, otoczyć opowieścią o ludziach, którzy mają sobie i czytelnikowi coś ważnego do przekazania. Po więcej na temat książki.kliknij tu.
MIŁEJ LEKTURY! :)

5 komentarzy:

 1. "Irlandzkie łąki" bardzo chcę przeczytać i poluję na nią od dawna, muszę w końcu ją kupić!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego,co pamiętam w USA wyszły już 3 tomy tej serii ll:)

   Usuń
 2. Książki Kasi Bulicz z cyklu "Po sąsiedzku" już za mną....klimat ulicy Różanej to coś dla mnie.A "Irlandzkie łąki" właśnie przyniosłam z biblioteki (doczekałam się na swoją kolejkę bo jest tzw. lista)Wierzę ,że znajdę tu to wszystko na co zostałam już "przygotowana" czyli zachęcona. O innych książkach tu pokazanych już słyszałam,ale muszę mierzyć siły na zamiary....Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń