5 maja 2016

Ciemne dzikie kwiaty - Elizabeth Cooke

Ciemne dzikie kwiaty Elizabeth Cooke to kontynuacja historycznej sagi, której pierwszy tom Tajemnice Rutherford Park, ukazał się w ubiegłym roku.

Spokojne życie w Rutherford Park ulega diametralnej zmianie spowodowanej wybuchem I Wojny Światowej. Zarówno przedstawiciele służby, jak i arystokracji, zostają wciągnięci w tragiczny wir wydarzeń.


Ponownie śledzimy zmiany i perypetie arystokracji oraz służby. W obliczu wojny wszyscy stają się równi. Ta równość kłóci się z dotychczas ustalonym porządkiem. Czy będzie to skutkowało większymi zmianami?

Kolejny tom pokazuje, że świat otaczający Rutherford Park zmienia się znacząco i naciska wręcz na ten mały skrawek ziemi, by tym zmianom nie opierał się dłużej.

Rozwiązaniu ulegną niezamknięte wątki z pierwszego tomu, a sama rezydencja i jej mieszkańcy staną u progu ogromnych zmian, których skala nie jest jeszcze nikomu znana…


Zapewne dowiemy się tego z kolejnego tomu.


Recenzja pierwszego tomu znajduje się tutaj.Elizabeth Cooke – brytyjska pisarka. W Polsce ukazały się jej książki: Tajemnice Rutherford Park, Ciemne dzikie kwiaty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz