7 maja 2016

WEEKENDOWE PROMOCJE KSIĄŻKOWE #2

Obecnie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu czytając. 
Pora, na kolejną porcję promocji książkowych. Oto kilka ciekawych propozycji.Najgorętsza z propozycji to promocja - 30% na książki, w formie ebook, autorstwa, uwielbianego przez polskich czytelników, Jo Nesbo -30% na Nexto.pl. Promocja trwa do 10 maja 2016. Link do promocji tutaj.

Po raz kolejny dużą obniżką cen na wiele tytułów kusi nas Ravelo.pl, organizując akcję: Do przeczytania w maju... nawet 40% taniej na Ravelo.pl . W korzystnych cenach znajdziemy zarówno ebooki jak i książki w formie papierowej dla każdego członka rodziny. Link do promocji tutaj.


W tyle za konkurencją nie pozostaje także taniaksiazka.pl która organizuje: Wietrzenie magazynu! Super ceny - do 50% taniej!  Od rabatów i promocji oraz możliwości wyboru dostaniecie zawrotów głowy. Link do promocji tutaj.Bardzo ciekawą promocję oraz poszerzenie naszych literackich horyzontów oferuje nam ebookpoint.pll. Znajdziemy tam promocję na ebooki od Wydawnictwa Perspektywa w promocji:  WYDAWNICTWO PERSPEKTYWA Czytaj 50% taniej na Ebookpoint.pl . Promocja trwa dp 9 maja 2016. Link do promocji tutaj.


 Każdy znajdzie coś dla siebie. Miłego "zgarniania" upragnionych tytułów w  promocji! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz