1 grudnia 2015

Marzenia szyte na miarę - Karolina Wilczyńska

Karolina Wilczyńska pisząc sagę Stacja Jagodno sprawia przyjemność rzeszy polskich czytelniczek. Jej Zaplątana miłość chwyciła za serce osoby spragnione pogodnej, szczerej i niosącej nadzieję opowieści.

Teraz Jagodno i związani z tym miejscem ludzie powracają w kolejnym tomie sagi - Marzenia szyte na miarę. Po raz kolejny Karolina Wilczyńska funduje swoim wiernym czytelniczkom wzruszającą historię o życiu i miłości.


Tamara ma obecnie spokojny czas w swoim życiu. Powoli odbudowuje na nowo swoje relacje z córką. Obie łączy i bardzo cieszy relacja z Różą, która jest dla nich ostoją ciepła i mądrości. Cieniem na ich życiu kładzie się trudna relacja z Ewą - matką Tamary.

Marzenia szyte na miarę oprócz pełnych ciepła i mądrości zdań na temat życia, kryją w sobie wiele tajemnic, które staną się niespodziewaną zagadką dla Tamary i jej bliskich. Pojawią się nowe postaci, nowe wątki i dużo, dużo sekretów. Pojawi się tajemniczy dom. Ujawnią się rodzinne tajemnice oraz trudne, życiowe wybory. Wszystko to okraszone wieloma, wzajemnie przeciwstawnymi uczuciami, jakie przynosi nam życie.

Ta książka to ciepła, zawierająca dużo porad życiowych, lekka lektura. To także refleksja nad współczesnym światem i tym, w jaki sposób jednostka chce odnaleźć w nim swoje właściwe miejsce.

Marzenia szyte na miarę to idealna lektura na zimowe wieczory. Pozwoli zapomnieć o chandrze i przeziębieniu. Przeniesie czytelnika do lepszego świata, gdzie marzenia można spełniać dzięki sile własnego charakteru i dobroci serca.Bardzo dziękuję Regałowi Nowości i Wydawnictwu Czwarta Strona za egzemplarz recenzencki książki.Karolina Wilczyńska – terapeutka, trenerka, znana autorka książek dla kobiet.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz