17 listopada 2015

To przez ciebie! - Mhairi McFarlane

To przez ciebie! Mhairi McFarlane to zabawna i pełna dystansu opowieść o perypetiach trzydziestoletniej Delii, która niespodziewanie dowiaduje się, że w jej związek wkroczyła „ta trzecia”.

Pod warstwą humoru i dowcipu ukrywają się ważne tematy takie jak: marzenia, samorealizacja i nadmierne zaangażowanie w związek. To także ciepła opowieść o tym, jak przeżyć zdradę partnera w mądry i niepozbawiony dystansu sposób.


Dla młodej dziewczyny nagły rozpad związku jest początkowo ogromnym szokiem. Nagle musi, dla swojego komfortu psychicznego, zmienić dotychczasowe życie. Wyjeżdża do Londynu i zamieszkuje z koleżanką. Postanawia zmienić branżę, w której chce rozwijać się zawodowo.

Nowa praca, nowi ludzie, nowe otoczenie, powiew świeżości w życiu niedoszłej mężatki, która odkrywa nowe możliwości działania i przy okazji pakuje się w kłopoty. Dzięki tym kłopotom zyskuje nowych przyjaciół w towarzystwie, których na nowo odkrywa siebie, swoje zapomniane pasje i uświadamia sobie, że czuje się szczęśliwa. Jednak to nie koniec niespodzianek. Życie zgotowało dla Delii kilka bonusów, niekoniecznie przyjemnych, ale istotnych, by dziewczyna zrozumiała, kim jest i czego naprawdę pragnie.


To przez ciebie! Mhairi McFarlane to opowieść o tym, że dla drugiej osoby zapominamy o własnych marzeniach i zaczynamy żyć jego życiem. Dopiero niespodziewany wstrząs uświadamia nam nasze błędy. To słodko-gorzka opowieść o miłości, przyjaźni oraz marzeniach i ich realizacji.


Bardzo dziękuję Regałowi Nowości i Wydawnictwu HarperCollins Polska za egzemplarz recenzencki książki.
Mhairi McFarlane – dziennikarka i pisarka. Autorka książek: Nie mów nic, kocham Cię, Uwaga!, To może być miłość, To przez ciebie!.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz