16 listopada 2015

Polecanka prezentowa. KUP KSIĄŻKĘ NA PREZENT! DLA DZIECI.


Od dziś do końca gorącego, przedświątecznego tygodnia będą pojawiać się na blogu posty polecające książkę na prezent. Będą to krótkie formy opisowe na temat wartych uwagi tytułów ze wszystkich półek czytelniczych, tak, by osoby czytające bloga mogły znaleźć odpowiedni prezent dla wszystkich swoich Bliskich.Wystarczy, że pod wybranym przez siebie tytułem klikniesz w najlepszą dla Ciebie ofertę. Ty zapłacisz tyle, ile chcesz, a mnie Twoje kliknięcie pozwoli rozwijać blog i moją pasję!Dziś pierwsza polecanka będzie poświęcona LITERATURZE DZIECIĘCEJ skierowanej dla dzieci od pierwszych miesięcy życia do piątego roku życia. Zaczynamy!


Słodkie historyjki. Mam już rok! - Juliette Parachini-Deny


Seria książeczek, których treści i ilustracje dopasowane są do potrzeb i wieku dziecka. Seria wydana z myślą o dzieciach od pierwszego do piątego roku życia. 


Jaś i Małgosia. Książeczka dźwiękowaPiękna bajka, która towarzyszy dzieciom od kilku pokoleń. Tutaj w wersji pisanej i dźwiękowej, do czytania i słuchania. 


Na wsi. Dopasuj i odpowiedz - Katherine Eaves


Kreatywna książeczka, w której nie tylko można poznać ciekawe przygody nowych przyjaciół, ale i wymyślić własną. Książka zawiera 10 stron opowiadania i 10 kolorowych zwierzątek z przyssawkami.365 bajek na dobranoc – praca zbiorowa


Krótkie bajki do czytania każdego wieczoru przed snem. Krótka forma wraz z ilustracjami pozwalają dziecku uczyć się i bawić jednocześnie.  


Zima na ulicy Czereśniowej, ilustracje: Rotraut Susanne Berner


Przepięknie ilustrowana książka obrazkowa, która uczy i bawi przy okazji zmuszając dziecko do wyrażania na głos tego, co widzi. Ilustracje przedstawiają sytuacje z życia codziennego w konkretnej porze roku. Książka doskonała dla dzieci uczących się mówić oraz objętych terapią logopedyczną. Zimowe zadania do kolorowania - Anna WiśniewskaKsiążeczka z różnego rodzaju zadaniami do wykonania między innymi łamigłówki, kolorowanki, czy szlaczki. Uczy spostrzegawczości i logicznego myślenia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz