25 listopada 2015

Polecanka prezentowa. KUP KSIĄŻKĘ NA PREZENT! DLA DZIECI. AUDIOBOOKI


Do końca gorącego, przedświątecznego tygodnia będą pojawiać się na blogu posty polecające książkę na prezent. Będą to krótkie formy opisowe na temat wartych uwagi tytułów ze wszystkich półek czytelniczych, tak, by osoby czytające bloga mogły znaleźć odpowiedni prezent dla wszystkich swoich Bliskich.


Wystarczy, że pod wybranym przez siebie tytułem klikniesz w najlepszą dla Ciebie ofertę. Ty zapłacisz tyle, ile chcesz, a mnie Twoje kliknięcie pozwoli rozwijać blog i moją pasję!Dziś proponuję Wam bajki dla dzieci w formie audiobooków. Wybrałam te przetestowane przez siebie i przefiltrowane pod względem znaczenia i piękna słowa. Przy każdym z proponwanych tytułów podaję wiek dziecka, dla którego przeznaczony jest dany audiobook,  tak by łatwiej było Wam wybrać.

Przygody gąski Balbinki - Maria Terlikowska

Czyta: Danuta MancewiczKto z nas nie pamięta przygód Balbinki i Ptysia? Musze przyznać, że ta bajka wciąż uczy i bawi. Słuchowisko jest niedługie, trwa nieco ponad dziesięć minut. W sam raz dla dzieci poniżej piątego roku życia. Dodatkowo słuchowisko zostało urozmaicone o dodatkowe dźwięki, które są na tyle dobrze wkomponowane, że nie wystraszą malutkich dzieci.


Proszę słonia - Ludwik Jerzy Kern

Czyta: Anna SeniukWciągające przygody Pinia i słonia Dominika, którzy poznają się całkiem niespodziewanie i stają się najlepszymi przyjaciółmi. Pinio opowiada o swoich szkolnych i codziennych perypetiach. Pięciogodzinna  historia, wciąga małych i dużych. Fantastyczna dla dzieci przygotowujących się do szkoły i tych w pierwszych latach nauki. Bajka w cudownej interpretacji Anny Seniuk.


Cypisek - Václav Čtvrtek

Czyta: Wiktor Zborowski


Pamiętacie Rumcajsa? Rumcajs miał syna i właśnie o nim ta książeczka do słuchania. To przygody wesołego, małego rozbójnika, który ma głowę pełną pomysłów. Na dokładkę interpretacja Wiktora Zborowskiego, który tchnął w tę opowieść nowego ducha beztroski i zabawy. Starsze przedszkolaki będą uradowane. Tego autora w wersji audio także Rumcajs i Hanka.MIŚ zwany PADDINGTON - Michael Bond

Czyta: Artur Barciś


Przygody jednego z najbardziej znanych misiów na świecie, który pociesza i rozśmiesza dzieci na całym świecie. Doskonały prezent dla dzieciaków w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Plus Artur Barciś w bardzo ciepłej i zabawnej odsłonie.Księga dżungli - Rudyard Kipling

Czytają: Adam Hutyra, Marcin Nowakowski


Historia Mowgliego znana jest dzieciom na całym świecie. Tutaj została zrealizowana, jako słuchowisko. Idealne na współną podróż samochodem. Dla dzieci od siedmiu lat.
W wersji audio  również Druga księga dżungli Rudyarda Kiplinga.


Miki Mol i zaczarowany kuferek czasu - Ryszard Antoniszczak

Czytają: Bogumił Kłodkowski, Witold Kałuski


Znane sprzed lat słuchowisko, które bawi i uczy, a przede wszystkim pozwala spędzić czas w ciekawy i oryginalny sposób.Do nagrania słuchowiska zaproszono takich aktorów jak Wieńczysław Gliński, Mieczysław Grąbka, Hanna Mikuć czy Jan Matyjaszkiewicz. Scenariusz przedstawienia napisał Ryszard Antoniszczak. Dla starszych przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych.KUP KSIĄŻKĘ NA PREZENT!1 komentarz:

  1. Oj tak. Prezent w postaci książki dla dzieci to jeden z najlepszych prezentów jakie można dziecku sprawić. Nie jest drogi, a uczy !

    OdpowiedzUsuń